Sunday, 12 May 2019 00:00

Όλοι οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι στην Νέα Σμύρνη

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(2 ψήφοι)

Όλοι οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι στην Νέα Σμύρνη

Ανακηρύχθηκαν χτες από το Πρωτοδικο, οι υποψήφιοι συνδυασμοί που θα λάβουν μέρος στις δημοτικές εκλογές στο Δήμο μας.
Συνολικά θα έχουμε 7 υποψήφιους Δημάρχους, και 376 υποψήφιους δημοτικούς Συμβούλους.
Οι συνθέσεις των ψηφοδελτίων όλων των παρατάξεων είναι οι παρακάτω:

"ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ -
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΟΛΗ ΠΡΟΤΥΠΟ"
ΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

1. KRUMBHOLZ (ΜΠΑΒΕΑ) BETTINA του KLAOUS
2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΗΛΙΑ
3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΓΑΒΡΙΕΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΑΠΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΑΝΔΡΕΑ
6. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ(ΜΕΝΙΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΑΣΗΜΑΚΟΥ-ΓΙΑΓΤΑΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΒΑΘΗ-ΔΡΟΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(ΝΑΝΣΥ) του ΠΕΤΡΟΥ
9. ΒΑΡΜΠΟΜΠΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(ΛΙΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
10. ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ(ΤΙΝΑ) του ΖΗΣΗ
11. ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
13. ΓΑΛΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
14. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
15. ΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΝΟΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΓΚΟΤΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
17. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
18. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ(ΚΛΑΙΡΗ) συζ. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
19. ΔΗΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ
20. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
21. ΖΑΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22. ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
23. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24. ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
25. ΚΛΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
27. ΚΟΥΠΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
28. ΚΡΙΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
29. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
30. ΚΩΣΤΗΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΑΝΤΩΝΙΟΥ
31. ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
32. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
33. ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
34. ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΝΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
35. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
36. ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
37. ΜΠΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
38. ΝΑΛΙΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
39. ΝΑΣΙΜΠΙΑΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
40. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
41. ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
42. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
43. ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ
44. ΠΑΠΠΑ-ΠΟΛΩΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
45. ΠΑΤΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ(ΚΑΤΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
46. ΠΕΡΑΘΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
47. ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
48. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ
49. ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
50. ΣΜΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
51. ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
52. ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
53. ΣΥΡΙΓΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
54. ΤΑΡΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
55. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
56. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
57. ΤΣΙΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
58. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΗΡΑΚΛΗ
59. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
60. ΧΑΤΖΑΝΤΟΥΡΙΑΝ ΜΑΡΚΑΡ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΑΖΑΡΕΤ
61. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
62. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

"ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΖΩΗΣ" ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΕΛΑΚΗΣ

1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ-ΦΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΑΔΑΠΑ-ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΒΑΛΑΣΚΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΒΕΛΛΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
9. ΒΟΚΟΡΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
10. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ (ΝΟΡΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
11. ΓΚΙΟΥΛΜΠΑΞΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΑΝΕΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
12. ΓΟΥΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
13. ΓΡΥΠΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
14. ΔΑΝΟΥΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΔΕΚΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
17. ΔΟΥΖΙΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΕΛΛΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
18. ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ
19. ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ
20. ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21. ΙΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
22. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
23. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25. ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
26. ΚΑΣΙΜΗ ΕΛΕΝΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27. ΚΑΣΤΟΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ
28. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
29. ΚΟΓΙΟΥ ΜΥΡΙΟΚΑΛΗ του ΘΩΜΑ
30. ΚΟΛΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
31. ΚΟΤΣΑΥΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
32. ΚΟΥΚΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33. ΚΟΥΜΠΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
34. ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
35. ΚΟΥΤΕΤΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ
36. ΛΑΤΟΥΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
37. ΛΙΜΑ ΛΕΟΝΙΛΝΤΟ-ΝΤΟΥΑΡΤΕ (ΝΟΝΙ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
38. ΜΑΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
39. ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΑΤΡΑΝΑΣ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
40. ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
41. ΜΑΡΑΜΠΟΤΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΝΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
42. ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
43. ΜΠΟΖΟΒΙΤΣ ΑΛΚΗΣΤΙΣ του ΙΩΑΝΝΗ
44. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΑ) του ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ
45. ΝΤΑΓΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΧΡΟΝΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
46. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΟΝΤΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΙΝΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
47. ΠΑΠΑΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
48. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
49. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
50. ΠΟΘΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
51. ΠΟΛΥΓΙΑΝΝΗ-ΚΟΥΚΟΥΝΑΣΟΥΛΗ ΦΑΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ
52. ΡΟΥΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ-ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
53. ΣΕΜΕΡΤΖΙΑΝ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
54. ΣΙΔΕΡΗ-ΚΟΥΡΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
55. ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
56. ΤΡΑΧΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
57. ΤΡΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
58. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
59. ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
60. ΤΣΟΥΝΗΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
61. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
62. ΧΑΤΖΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

"ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΡΟΦΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ"
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
2. ΑΛΕΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΑΡΓΥΡΟΠΑΙΣ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΒΑΜΒΟΥΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΒΑΠΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΒΑΤΟΥΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
7. ΓΑΒΡΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
8. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΦΙΛΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
10. ΓΕΩΡΓΟΥΤΣΟΥ-ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΔΕΛΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
12. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
13. ΔΡΟΥΓΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
14. ΕΣΠΕΡ ΜΑΡΙΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ
15. ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΚΑΛΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΙΟΥ
17. ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΑ του ΠΕΤΡΟΥ
19. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΜΟΔΕΣΤΟΥ
20. ΚΑΤΑΛΕΙΦΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΦΙΛΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
22. ΚΟΤΑΡΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΠΟΘΟΥ
23. ΚΟΥΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΦΩΤΙΟΥ
24. ΚΟΥΡΚΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
25. ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΩΥΣΗ
26. ΚΡΑΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
27. ΚΡΙΤΣΙΑΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
28. ΚΥΒΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
29. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
30. ΛΟΥΛΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
31. ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
32. ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ ΑΝΘΗ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
33. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
34. ΜΕΝΤΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
35. ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
36. ΜΠΡΙΣΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
37. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
38. ΞΥΘΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
39. ΠΑΛΗΓΕΩΡΓΟΥ - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΝΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
40. ΠΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
41. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ
42. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
43. ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
44. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
45. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΗΡΑΚΛΗ
46. ΡΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
47. ΡΙΣΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
48. ΣΙΓΑΛΑΣ ΦΡΑΝΤΖΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
49. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ
50. ΦΟΥΡΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
51. ΨΑΡΑΚΗ - ΦΥΤΡΟΥ ΜΠΙΑΝΚΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

"ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ"
ΚΙΟΥΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1. ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ - ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ (ΛΕΛΑ) του ΑΛΕΞΙΟΥ
3. ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
6. ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΒΑΡΔΑΞΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9. ΒΑΡΟΥΚΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΒΑΡΟΥΤΣΗ - ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΒΙΤΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΓΑΡΥΦΑΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΓΕΩΡΓΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17. ΔΑΒΑΝΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
18. ΔΑΒΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
19. ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20. ΔΗΜΗΤΡΑΚΑ ΜΑΡΘΑ του ΣΠΥΡΟΥ
21. ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22. ΖΕΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΗΛΙΑ
23. ΚΑΔΔΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24. ΚΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
25. ΚΑΤΣΑΡΑ ΠΕΡΔΙΚΑ (ΠΕΡΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26. ΚΑΤΣΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27. ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
28. ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
29. ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
30. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
31. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
33. ΛΑΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
34. ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
35. ΛΕΚΚΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
36. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
37. ΛΕΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
38. ΛΙΓΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΙΟΜΙΔΗ
39. ΛΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
40. ΜΑΖΑΡΑΚΗ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
41. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
42. ΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΒΑΧΕ
43. ΜΠΟΥΚΟΥΡΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
44. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
45. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ
46. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
47. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
48. ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
49. ΠΑΠΑΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
50. ΠΑΦΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
51. ΣΙΩΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
52. ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
53. ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
54. ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
55. ΤΣΑΓΚΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
56. ΤΣΟΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ
57. ΦΕΡΕΚΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
58. ΦΛΕΜΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
59. ΦΛΩΡΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
60. ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ
61. ΧΑΡΑΤΣΙΔΟΥ – ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
62. ΧΟΥΡΜΟΥΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

"ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΑΝΑΠΟΔΑ - ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ
ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ"
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΑΥΓΕΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΒΡΕΤΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ
5. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΖΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΖΕΡΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΗΡΩ του ΟΔΥΣΣΕΑ
10. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
11. ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
13. ΚΑΤΣΑΧΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15. ΚΑΤΣΙΜΑΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ-ΙΣΜΗΝΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
16. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΚΟΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
18. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
19. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
20. ΛΟΥΒΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
21. ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
22. ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ (ΜΑΝΟΣ) του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
23. ΜΑΝΟΧΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΩΣΗΦ
24. ΜΑΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
25. ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗ ΖΑΜΠΙΑ (ΖΕΤΤΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
26. ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
27. ΜΠΑΡΜΠΑ ΦΑΙΔΡΑ-ΕΛΕΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
28. ΜΠΑΡΟΥΤΣΟΥ-ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
29. ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
30. ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
31. ΜΥΡΙΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
33. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
34. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
35. ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
36. ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
37. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΗΡΩ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
38. ΠΕΡΙΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
39. ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΠΕΝΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
40. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
41. ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
42. ΠΛΑΚΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
43. ΣΟΥΜΑΛΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
44. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ
45. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
46. ΣΤΑΥΡΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
47. ΤΣΙΛΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ-ΠΑΥΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
48. ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
49. ΤΣΙΛΙΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΑΔΑΜ του ΛΑΖΑΡΟΥ
50. ΦΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

"ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ" ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1. ΑΒΕΝΤΙΚΟΒΑ - ΜΠΕΣΤΑΟΥ ΝΑΝΤΕΖΝΤΑ του ΚΑΡΑΠΕΤ
2. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΒΡΥΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΓΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΓΕΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
9. ΓΚΟΥΔΙΝΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΓΛΕΖΟΥ ΝΑΤΑΛΙ - ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
13. ΚΑΝΙΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
14. ΚΕΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
15. ΚΟΚΟΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
16. ΚΟΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
17. ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
18. ΚΟΤΣΗ – ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
19. ΚΥΡΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ - ΜΑΡΙΑ (ΔΩΡΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
20. ΚΩΝΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
21. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΜΑΝΙΑΚΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
24. ΜΠΕΝΟΥΚΑ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
25. ΜΠΟΓΟΣΙΑΝ ΜΙΓΚΙΡΔΙΤΣ του ΜΠΟΓΟΣ
26. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
27. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
28. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
29. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ
30. ΡΩΜΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
31. ΣΑΜΟIΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
32. ΣΑΜΟIΛΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
33. ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΘΕΟΔΟΤΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
34. ΣΚΟΥΜΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
35. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
36. ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
37. ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
38. ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
39. ΤΣΑΒΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
40. ΤΣΑΚΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
41. ΤΣΕΠΑΠΑΔΑΚΗ ΟΛΓΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
42. ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
43. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
44. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
45. ΨΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

"ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΙΩΡΓΟΣ
ΛΑΡΙΣΣΗΣ"

1. ΑΡΑΜΠΑΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΒΟΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ
4. ΓΚΟΡΙΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΩΜΑ
5. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΗΛΙΑ
6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΣΗΦ
8. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΚΑΛΔΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
10. ΚΑΜΕΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
11. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΝΤΟΡΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
14. ΚΑΡΥΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
15. ΚΑΤΡΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16. ΚΑΨΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ
17. ΚΟΖΟΜΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
18. ΚΟΝΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ
19. ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
20. ΚΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22. ΚΡΙΚΩΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
23. ΛΙΑΓΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΑΝΔΡΑ (ΣΕΝΤΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
24. ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26. ΜΟΜΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
27. ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
28. ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΡΙΚΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
29. ΜΠΑΜΠΑΝΗ-ΠΟΘΗΤΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
30. ΜΥΣΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
31. ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
32. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
33. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΣΤΑΣΙΝΟΥ
34. ΠΡΕΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
35. ΣΑΡΔΙΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
36. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
37. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
38. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
39. ΣΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
40. ΤΣΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
41. ΤΣΙΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
42. ΤΣΙΤΣΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
43. ΦΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
44. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Διαβάστηκε 5745 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Sunday, 12 May 2019 20:33
 Δημήτρης Πανταζής

 

Δημοτικός Σύμβουλος Νέας Σμύρνης

 

Εκδότης εφημερίδας "Η Φωνή της Νέας Σμύρνης"

Ο Δημήτριος Πανταζής γεννήθηκε στην Νέα Σμύρνη το 1981 και κατάγεται από την Σμύρνη.

Αρθρογραφεί στον έντυπο τοπικό τύπο από το 2006 έως και το 2010 στην εφημερίδα "Τα Επίκαιρα Νέας Σμύρνης". Τον Ιανουάριο του 2011 αναλαμβάνει την επανέκδοση στην εφημερίδα "Φωνή της Νέας Σμύρνης" που ίδρυσε ο πατέρας του Αντώνης Πανταζής το 1964 και διατήρησε έως το 1998. Έκτοτε ως εκδότης διατηρεί τα πνευματικά δικαιώματα στα εννέα βιβλία που έγραψε ο πατέρας του Αντώνης Πανταζής για την ιστορία της Νέας Σμύρνης με τίτλο "Νέα Σμύρνη - Το Χρονικό μιας Πόλης".

Εκλέγεται Δημοτικός Σύμβουλος Νέας Σμύρνης το 2014. Διετέλεσε μέλος Διοικητικού Συμβουλίου στο Νομικό Πρόσωπο Δημοσίου Δικαίου του Δήμου Νέας Σμύρνης «Κέντρο Δραστηριότητας και Κοινωνικής Προστασίας παιδιών και νέων Νέας Σμύρνης (Εθνική Στέγη) και στην Επιτροπή Δημοπράτησης ακινήτων.

Διατελεί μέλος Διοικητικού Συμβουλίου στις Ενιαίες Σχολικές Επιτροπές Πρωτοβάθμιας (ως Γραμματέας) και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Νέας Σμύρνης, καθώς και μέλος στην Οικονομική Επιτροπή και στην Επιτροπή Ποιότητας Ζωής.

Το 2015 ίδρυσε μαζί με ακόμα 24 Νεοσμυρνιούς το Φιλανθρωπικό Σωματείο «Όλοι μαζί για την Νέα Σμύρνη» στο οποίο έως σήμερα διατελεί Πρόεδρος.